четвер, 4 лютого 2016 р.

Дім для особливих.

   У Поливанівському дитячому інтернаті доглядають за тяжкохворими дітьми. Розрахований заклад лише на дівчат. Медсестри щодня піклуються про їхнє здоров’я , а вихователі  проводять уроки з рукоділля та малювання.
   Затишок та турбота. Інтернат став домівкою більше ніж для сотні дівчаток. Вихованці віком від  4 до 35 років не звичайні діти. Всі вони страждають  розумовими розладами та мають фізичні вади.
   Для дітей тут є усе необхідне. Чотириразове харчування теплі речі та іграшки. Опікується дівчатами близько сотні вихователів та медсестер. Всі вони працюють у три зміни.
   До кожного вихованця тут індивідуальний підхід. Лікар інтернату говорить, дуже часто однією хворобою діагноз дитини  не обмежуються. Лікувати доводиться цілий ряд недуг.
   І хоча можливості цих дітей обмежені, для їхньої реабілітації  обладнали спеціальні кімнати. Тут пізнають світ через ігри, рукоділля та творчість. У такий спосіб дівчата проходять соціальну адаптацію, та здобувають навички, які допоможуть їм жити у суспільстві.