вівторок, 16 лютого 2016 р.

Кіоскери проти міської влади.

   Демонтаж Мафів у Дніпропетровську – триває. Проте підприємці вважають, що такі дії влади суперечать закону. Та навіть демонструють постанову суду, що це підтверджує.
   Кіоскери не квапляться полишати хлібні місця та миритися з демонтажем Мафів. Кажуть, у багатьох із них є документи на розміщення кіосків. Та нині це лише папірці – жаліється Пані Олена. І хоча свої Мафи жінка зареєструвала ще півтора роки тому, спокійно продовжувати торгівлю вона не може. 
   Тим часом підприємці стверджують, що демонтаж Мафів наразі є незаконним. Та демонструють постанову Бабушкінського районного суду Дніпропетровська від 12 лютого 2016 року. Згідно якої Міськрада повинна була призупинити демонтаж кіосків. Проте, як вказують підприємці, рішення суду було порушено.
   Тож, обурені кіоскери збирають підписи, складають заяву та прямують до прокуратури. Там звернення підприємців реєструють. Та обіцяють відповісти на папери протягом доби.
   Нині ж в Міськраді повідомляють про закінчення першого етапу демонтажу Мафів, впродовж якого знесли більше сотні кіосків. А ось другим етапом роботи стане пошук шляхів взаємодії підприємців та міськради. Нині ж створюють спеціальну громадську комісію, до складу якої увійдуть і самі кіоскери.
   Також в Міськраді повідомили, що вже наступного місяця розпочнуть другу хвилю рейду. А тим часом власникам мафів-порушників знову видаватимуть приписи-попередження.