пʼятниця, 12 лютого 2016 р.

Курсанты.

   Побутові сварки, ревнощі та постійні конфлікти – все це призводить до насилля у сім’ї. Виклики на родинні сварки - річ звична – говорить правоохоронці. Та ніколи не знаєш чого очікувати у подібній ситуації. Це можуть бути звичайні сварки на підвищених тонах, а може і ножова бійка.
   Коли конфлікт перетинає усі межі, люди нарешті викликають правоохоронців. Або ж у поліцію дзвонять сусіди, яким набридло слухати постійні сварки за стіною. Тож лише від дій патрульних залежить розвиток подій: всі мирно розійдуться або ж покалічать один одного. Аби ефективно діяти у цій ситуації правоохоронці повинні дотримуватись основних правил:
   Досвіччені поліцейські поділились своїм досвідом у вирішенні родинних конфліктів з молодими курсантами. Правоохоронці не лише розповіли як діяти під час такого виклику, а й наочно показали. Аби учні краще засвоїли теоретичні знання та змогли на собі відчути як це  - опинитись у подібній ситуації -  для молодих хлопців та дівчат влаштували  імітовану сцену насилля у сім’ї.
   Курсантам такий метод навчання дуже сподобався. Говорять, з практикою засвоїти теорію набагато простіше.
   Таке заняття пішло на користь майбутнім поліцейським, адже отримали чимало корисних навичок - впевнені досвіччені правоохоронці. Тож вже зовсім молоді курсанти зможуть охороняти порядок у місті.