середа, 10 лютого 2016 р.

Міжнародний день зубного лікаря

   Дев’ятого  лютого стоматологи відзначають своє професійне свято. Міжнародний день зубного лікаря прийнято святкувати у день святої Аполоннії. Саме цю жінку вважають покровителькою дантистів. Раніше вірили, вона рятує від зубного болю, варто тільки попросити. Та зараз люди надають перевагу традиційним способам лікування, а допомагають їм у цьому сучасні дантисти.

   Стоматолог – це лікар яким лякають малечу та деяких дорослих. У їхньому арсеналі гострі , свердла та шприци. Та попри все це результат роботи дантиста це білосніжна посмішка. 
   Пан Андрій працює стоматологом вже понад двадцять років. Розповідає, біологія була улюбленим предметом у школі. Тому з майбутньою професією визначився ще в дитинстві. Вони лікують, відновлюють та рятують пошкоджені зуби. Дев’ятого  лютого Говорить, жодного разу про вибір не пошкодував та за роки роботи знайшов свій рецепт успішного лікування. На п’яти досвідченим медикам вже наступає молоде покоління. Наталянавчається на третьому курсі та в майбутньому мріє стати дитячим зубним лікарем.  
   Поставити пломбу чи вилікувати зуби це щоденна робота стоматолога. Медики говорять, завдання це не з легких та потребує чималої витримки, уваги та винахідливості. Люди нерідко побоюються візитів до стоматолога. Та є й ті хто, кого люди у білих халатах не лякають, адже від них залежить  здоров’я. 
   Загалом медики говорять для того аби візит до стоматолога не перетворився на нічний кошмар потрібно дотримуватися елементарних правил гігієни та проходити профілактичні огляди.