вівторок, 23 лютого 2016 р.

Перейменування вулиць.

   Комуністичного минулого позбулися – та що далі? У рамках закону про декомунізацію у Дніпропетровську вже перейменували 322 вулиці. Замість вже звичних містянам назв, вулиці відтепер носитимуть нові імена –  здебільшого видатних істориків, українських діячів та козаків. Але що робити тим, кого в першу чергу торкнулися топонімічні зміни?
Скоріше бігти до паспортного столу, або замовляти нову табличку на власний будинок? У міськраді запевняють – для фізичних осіб нагальної необхідності міняти документи немає.
   Документи на житло, або ж на іншу нерухомість також поки що переоформлювати не потрібно – все змінюватиметься автоматично,  при здійсненні операцій із нерухомістю. Запевняють, додаткових податків за це не передбачено. А ось юридичним особам переоформлювати документи все ж таки потрібно. Але також – на пільгових умовах, без зайвих сплат.
   Топонімічні зміни не створять проблем  для більшості дніпропетровців – кажуть фахівці. Змінювати документи не потрібно, переоформлювати прописку поки що  – не обов’язково.
   Щодо табличок із старими назвами вулиць – поки що їх не вбиратимуть. Наразі вже йде тендер на виготовлення нових, кошти на це планують виділити із міського бюджету.