понеділок, 1 лютого 2016 р.

Прозоро.

   Прозорі закупівлі тепер доступні кожному. Близько тисячі підприємців зібралися в одному залі. Подібний семінар у Дніпропетровську проводять вже в четверте. Організатори говорять, цього разу головна мета заходу – розповісти про нюанси створення та принципи роботи системи Прозоро.
Кажуть, така онлайн торгівля покликана налагодити здорову конкуренції між підприємцями.
   Швидко, просто та доступно.  Щодня у системі реалізується більше двохсот лотів. На сайті проекту можна знайти товари з будь якої сфери державної закупівлі. Координатори проекту говорять, основна перевага системи – це можливість для постачальника подати свою пропозицію онлайн. Зробити це можна будь де та будь коли. На семінарі своїм досвідом з впровадження системи поділився заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України.
   Підприємці від такої лекції залишилися задоволені. Пан Володимир говорить, в бізнесі він вже близько 20 років, системі Прозоро вірить та сподівається що вона знайде підтримку серед підприємців. 
   Організатори говорять, в пергу чергу онлайн закупівля допоможе налагодити регіональну співпрацю. За прогнозами експертів вже з першого травня система стане обов’язковою для всіх підприємців країни.