середа, 27 січня 2016 р.

Їстівне – неїстівне.

   Їстівне – неїстівне – це не назва гри , це питання з яким більшість українських  школярів  щодня йдуть до їдальні. Що смачного може приготувати кухар  із розрахунку 5 -10 гривень на дитину, коли ціни на продукти за останній рік підскочили вдвоє.
   У  Дніпропетровській середній школі № 35 на  їдальню  ніхто не скаржиться. Дітлахи з апетитом наминають обід та діляться враженнями.
   Наталія Сергіївна – завідувач  шкільної їдальні каже, головне куховарити з любов’ю і по-домашньому. Щодня намагається  нагодувати школярів просто, але зі смаком.
   У 35ій загальноосвітній школі навчається майже 900 дітей і тільки 10 % батьків відмовилися від харчування – розповідає директор Лариса Миколаївна. І хоча за рішенням кабінету міністрів України безкоштовне харчування для школярів молодших класів, що не належать до пільгових  категорій, скасовано -  повну оплату з батьків тут  поки не вимагають.
   А так готуються до обіду у  дитячому садочку №3. Тут малечі пропонують скуштувати справжні українські страви.
   У  дошкільному закладі числяться більше сотні дітей. Годують їх три рази на день. Більшу частину від  вартості харчування  сплачують батьки.
   Це, звісно, одні з  кращих освітніх закладів  Дніпропетровщини. та далеко не всі школи та дитсадки області можуть  похвалитися  своїм щоденним меню. Грошей, які виділяє держава на харчування дітей катострофічно мало і скоріше за все вже цього навчального року на плечі батьків ляже і повна оплата дитячого харчування у навчально-освітніх закладах.