четвер, 14 січня 2016 р.

Конкурс-фестиваль «Різдвяні дзвіночки».

   «Різдвяні дзвіночки» відлунали у Дніпропетровську. У місті пройшов конкурс-фестиваль української народної пісні. Виступали  солісти, вокальні гурти та хорові колективи. Всі бажаючі від семи до шістнадцяти років.
   Пані Алла – керівник дитячих хорових колективів НВК № 111. Жінка хизується, її вихованці багато разів ставали переможцями різних міських та районних конкурсів. Співають і джаз, і сучасні рок-пісні, і класичні хорові композиції. Сьогодні обрали репертуар відповідний до теми фестивалю.
   Андрій, один з вокалістів колективу, переїхав до Дніпропетровська з Луганська два роки тому. Стати учасником хору йому запропонували вже на першому уроці музики у новій школі. Хлопець ділиться, цей вид творчості йому так припав до душі, що в майбутньому хоче стати саме вокалістом. Розповідає, що його колектив підготував для цього фестивалю.
   А ось Катя хоч і знає, що талановита зі співом життя у майбутньому пов’язувати не збирається. Хоче стати архітектором. Та дівчинка теж впевнена виступ її колективу прийдеться до душі членам журі.
   Цей фестиваль започаткували ще минулого року з метою відродження українських традицій. Пані Оксана -  один з організаторів. Жінка впевнена, саме такі конкурси допомагають знайомити молодше покоління з українським фольклором та дають можливість дітям продемонструвати свою обдарованість.
   Всі учасники фестивалю отримають дипломи на згадку. Результати конкурсу будуть розміщені на сайті управління освіти та науки міськради та на сайті  палацу дітей та юнацтва.