середа, 27 січня 2016 р.

Карантин.

   У Дніпропетровських учнів карантин.  Повністю учбовий процес поки що не зупинили, але кілька сотень школярів вже відпочивають. Батьки скаржаться – такі вихідні їх заскочили зненацька, а діти радіють – адже замість уроків будуть розважатися.
   Школярі відпочивають. Через епідемію у Дніпропетровську вже почали відправляти учнів додому.
   Поки що у місті закрили не всі навчальні заклади, але, кажуть в управлінні освіти та науки,  готові  до цього – адже епідемія грипу та грві не спадає. Ця звістка дуже засмутила маленького Рому. Хлопчик поки що ходить до школи тільки у підготовчий, нульовий клас. Але, розповідає, вчитися йому вже подобається.
   Рома каже, хоча у школі йому більше подобається,  дома теж можна знайти цікаві заняття. Наприклад, подивитися мультики та пограти у комп’ютерні ігри. Натомість, батько хлопця такі забавки не підтримує –  вважає, що малеча повинна використовувати час з користю. Зазвичай їхня родина вихідні та канікули проводить разом -  або за навчанням, або за рухливими іграми.
   Психологи підтверджують – дійсно, комп’ютерні ігри або ж мультики, якого б пізнавального характеру вони не були,  не надто корисні для психіки дитини. Кажуть, час, який малеча проводить за такими розвагами потрібно обмежувати.
   Тетяна розповідає, у такому плані повинні бути  і приємні, і корисні заняття. Головне – їх чергувати, аби школярі не перевтомлювалися.  Тим більше, що цікавих справ, якими можна зайнятися вдома безліч.
   Тож психологи рекомендують  - якщо у школі, або ж класі вашої дитини влаштували вимушені канікули – не гайте часу. Допоможіть малечі відкрити для себе щось нове та знайти цікаві хоббі.