вівторок, 12 січня 2016 р.

«Екологічний промисловий контроль».

   Екологічний стан міста – як на долоні. У Дніпропетровську стартував другий етап онлайн проекту «Екологічний промисловий контроль».
На сайті представлені показники екологічного стану нашого регіону. Такий проект перший не лише в Україні, аналогів йому немає навіть у світі. Цього тижня оновлену версію сайту запустять у тестовому режимі.
   Стан повітря, кількість твердих відходів та викидів в атмосферу. Відтепер кожен пересічний дніпропетровець зможе контролювати екологічні показники міста та області. Всі вони представлені на офіційному сайті. формували його у декілька етапів.  За результатами першого заповнили інформацію що стосується атмосферних показників. А ось основою для другого стали річні звіти підприємств.
   Усього на сайті представлена інформація про двадцять п’ять найбільших підприємств області. Її оновлюють щомісяця. Усі данні надходять від самих заводів та перевіряються спеціалістами. За надання не правдивої інформації чекає покарання.
   Вже у найближчому майбутньому планують запустити мобільну версію сайту. Такий додаток буде доступним для будь-яких мобільних телефонів. Це дозволить контролювати екологічну ситуацію у місті та області онлайн, будь де та будь коли. Та втілити цей задум у життя планують не раніше ніж через півроку.
   Головна мета проекту – створити екологічний паспорт Дніпропетровська та області. Розробники впевненні, таке ноу-хау стане у нагоді не лише містянам, а й слугуватиме прикладом для інших областей.