вівторок, 26 січня 2016 р.

Звіт.

   Бюджет у розробці, реструктуризація житлового фонду та перетворення ПТУ на висококласні ліцеї. У міськраді звітують про те, що вже встигли зробити та діляться планами на майбутнє.
   Вже за кілька місяців в Дніпропетровську таки зникнуть всі незаконно-встановлені кіоски.  Міська влада вже підрахувала малі архітектурні форми та домовилася з профспілками про майбутню співпрацю.  Про під час прес-конференції заявив, Вадим Погрєбов. Він також заявив, що наразі в міськраді шукають прибуткові статті для нового бюджету. Так,  головний кошторис міста публіці представлять вже найближчим часом. Проте питанням номер один, він називає – не бюджет і не кіоски, а реформування житлового фонду.
   А ось на велику транспортну реформу містянам чекати найближчим часом не доводиться. В міськраді кажуть, за 2016й хочуть лише створити повноцінний проект на майбутнє. Обіцяють єдиний білет та європейський комфорт пасажирам. Анонсують і відмову від маршрутних таксі. Ну, а наразі, кажуть, займаються більш нагальними питаннями. Зокрема, до кінця року обіцяють якісні зміни в системі професійно-технічної освіти. Фінансування якої в 2016му припало на міський бюджет. Так, ПТУ хочуть перетворити на сучасні ліцеї, де вивчатимуть дефіцитні спеціальності.
   В міськраді кажуть, хоча відмова ПТУ у фінансувані з державного бюджету обійдеться Дніпропетровську в 150 мільйонів гривен. Місто зможе використати цю ситуацію з користю та осучаснити систему професійно-технічної освіти.