середа, 13 січня 2016 р.

Ожеледиця! ДТП!

   Сніг, що переходить у дощ та різкі зміни температури – це горе не лише для гіпертоніків, від таких погодних умов страждають й водії. Узимку  ожеледиця та так звана скляна дорога  стають першою причиною ДТП. Тому водіям потрібно бути вкрай обережними.
   У великому місті відмовитися від машини  як для досвідченого водія так й для початківця вкрай складно. Для одних власний транспорт – це зручний спосіб пересування  для інших частина роботи. Та у таку погоду сідати за кермо вкрай небезпечно, тож експерти говорять, якщо пересісти на громадський транспорт все ж не вдається, варто пам’ятати базові правила кермування автівкою при складних погодних умовах.
   Експерти говорять, для того аби стати впевненим водієм за кермом потрібно провести усі чотири  сезони. Викладачі автошколи радять початківцям також спробувати свої сили під час складних погодних умов. Та наголошують, бездумно кермувати автівкою небезпечно та більше того -таке недбальство може стати причиною ДТП. Для того аби уникнути аварії потрібно не лише пам’ятати правила, а й вміло їх застосовувати.
   За словами синоптиків така погода протримається У Дніпропетровську до середини місяця після чого на містян чекає зниження температури до – 15 градусів. А ось в останніх числах січня погода знову подарує не значним потепління вдень та заморозками уночі тож водіям розслаблятися ніколи. Експерти говорять, уникнути неприємних ситуацій можна. Для цього потрібно пильно стежити за дорогою та не перевищувати швидкісний ліміт.