середа, 13 січня 2016 р.

Грипп.

   Сирість та відлига – вірні помічники грипу. Епідеміологи попереджають – у найближчі тижні рівень захворюваності на грип може підвищитись.
З початку зими ця хвороба вже забрала 25 життів. Летальні випадки зафіксовані на Київщині, Одещині та Вінничині.
   Рівень захворюваності на Дніпропетровщині поки що не можна назвати високим, запевняють епідеміологи. Навпаки, під час шкільних канікул він знизився вдвічі.
   А вірусів цього сезону в Україні два – грип Б Пхукет та вірус А, він же Н1N1, він же Каліфорнія, він же «свинячий грип» – саме від нього цієї зими чекають найбільших неприємностей. Він швидко викликає ускладнення – зазвичай це важка пневмонія.
   З вірусом Б Пхукет українці поки що не зустрічались, говорить фахівець. Але він протікає легко і може становити загрозу, тільки якщо хворий не звертається по допомогу до лікаря або звертається запізно.
   Наразі лікарні Дніпропетровщини готові до масових випадків захворюваності. Піку чекають вже за два тижні. Тож медики буквально благають – захворіли, то сидіть дома та не розповсюджуйте інфекцію. Обов»язково викликайте лікаря та не ставте собі діагноз по інтернету.