понеділок, 18 січня 2016 р.

Знову на канікули.

   Тиждень у школі – і знову на канікули. У дніпропетровських учнів позачерговий вихідний. Таке рішення прийняли у обласному департаменті освіти та науки через несприятливі погодні умови.
   Маленький Кирилко сьогодні відпочиває – замість того, аби сидіти за шкільною партою проводить час у батька на роботі. Тут і комп*ютер, і інтернет, і планшет – малий каже, відпочивати йому подобається. Але все ж таки, дати відповідь на питання,  де йому краще – за розвагами чи у школі, Кирило не може. Малий каже,  відпочивати добре, але у школі на нього чекають найкращі друзі та улюблені уроки.
   Дороги, немов скло та ще й припорошені снігом – ось що стало причиною таких вимушених канікул. В обласному департаменті освіти та науки занепокоєні безпекою дітей, тому рекомендували учням дніпропетровщини залишитися вдома.  Відвідували школи тільки учні Кривого Рогу та Синельникового – кажуть, там погодна ситуація трішки краща. Безпека безпекою, але за словами батьків такі канікули приносять чимало незручностей.
   Незручно для дорослих, та й не дуже корисно для малих - так батьки відгукуються про додатковий шкільний вихідний. Скільки ще діти відпочиватимуть від навчання  – поки що невідомо. В обласному департаменті освіти та науки  іх остаточним рішенням поки не визначилися.