четвер, 21 січня 2016 р.

Як повернути газ?

   Як повернути газ? Мешканці однієї із багатоповерхівок Дніпропетровська у холоди залишились без газопостачання. Люди  бідкаються - змушені жити у складних умовах. а все через профілактичні роботи, що їхньому будинку, затяглись на цілий тиждень.
   Дорослим напівфабрикати, дітям – готові суміші. Так вже тиждень живуть мешканці одного з багатоповерхових будинків Дніпропетровська. У їхніх квартирах відключили газ через профілактичні роботи.
   Про проведення профілактики мали б попередити заздалегідь. Але, за словами місцевих, цього ніхто не зробив. Люди жаліються,  зовсім не були готові до відключення.
   Та у  Дніпрогазі запевняють:  про відключення газу під час профілактичних робіт повідомляють завжди й заздалегідь. 
   Щодо  графіку перевірок  -  то і тут у мешканців багатоповерхівки  на роботу  Дніпрогазу багато нарікань. Мовляв йдуть вони  ну дуже  повільно. А тим часом місцеві  змушені сидіти на сухих харчах.
   Газова перевірка  розтягнеться на невідомо скільки -  непокояться мешканці багатоповерхівки. Але як вижити за цей час люди не знають. У Дніпрогазі ж радять звернутись до балансоутримувача. Адже саме на ньому лежить відповідальність за надання доступу до квартир.