четвер, 28 січня 2016 р.

Служити за контрактом.

   Служити  за контрактом у Збройних Силах України  закликають дніпропетровців в обласному військкоматі.  Наразі триває активна робота щодо відбору кандидатів. Стати військовослужбовцем може як чоловік так і жінка.
   Всього за місяць нового 2016 року  укласти  контракт з українською армією побажали вже понад 100 мешканців нашої області. Головною  умовою при відборі  є – вік – від 18ти до 40 років та належний стан здоров’я. Аби  мотивувати   українців стати до служби,  з 1ого січня значно підвищена  і заробітна платня військовослужбовців.
   Перше, що потрібно зробити людині, яка прийняла рішення  служити за контрактом,  - звернутися до районного комісаріату за місцем проживання. Обрати військову спеціальність та місце проходження служби  майбутнім армійцям дозволено  самостійно.
   Умови  відбору  кандидатів  до контрактної  армії  серед жінок та чоловіків рівні. Різниця лише у  запропонованих  спеціальностях. Жінки частіше  стають медиками  або зв’язківцями. Для чоловіків варіантів значно більше. У військкоматі зізнаються - наразі  українській армії  не вистачає  військовослужбовців технічних спеціальностей.
   Попри активний набір контрактників, військові кажуть, що плановий  призов на строкову службу  ніхто не відміняв. Скоріше за все ми йдемо до змішаної системи комплектування Збройних сил України.