пʼятниця, 22 січня 2016 р.

Майбутні комп’ютерні генії

   У Дніпропетровську знову набрали групи з колишніх бійців АТО, аби навчити їх тонкощам роботи в Ай-ті.
   Це Ярослав. Після демобілізації чоловік влаштувався працювати продавцем у книжковому. Та побачивши у соц..мережах інформацію про курси ай-ті для демобілізованих зрозумів – ось він шанс змінити життя.
   А ось Олександр поки не працює. Після демобілізації відновлює здоров’я. До військової служби був фінансистом, а тепер ось хоче спробувати себе і у програмуванні.
   Іван теж пройшов через службу в АТО і знає, як часом хлопцям важко повернутися до мирного життя: знайти роботу та налагодити спілкування з людьми. Тепер він допомагає їм вже як радник очільника області. Ділиться, на прикладі учасників перших курсів Ай-ті, вже видно позитивні результати.
   Поки на базі цієї комп’ютерної академії планують розпочати навчання у двох групах початкового рівню. Виявили бажання спробувати себе у цій науці близько тридцяти чоловік.      Триватимуть курси три місяці. А далі, в перспективі, можуть виникнути і групи для обізнаних користувачів. А це дасть можливість в майбутньому вдало працевлаштуватись та знайти своє місце у новій перспективній професії.