середа, 13 січня 2016 р.

З добром по життю.

   Учні однієї з дніпропетровських шкіл  зібрали майже 36 тисяч гривень на потреби українських військовослужбовців. Гроші заробили на благодійному ярмарку, а витратили їх на ліки першої необхідності та питну воду для бійців 93-ї бригади.
   Вже 9 років поспіль у 46-й школі напередодні новорічних свят проводять благодійні ярмарки. Раніше збирали кошти на потреби дітей, але останнім часом допомагають військовослужбовцям.
   Величезна сума – і все на благодійність. Шкільні активісти зв’язалися з волонтерами та медичною частиною 93-ї бригади. Разом вирішили – гроші витратять на ліки першої необхідності та питну воду. Не забули й про приємні сюрпризи для військовослужбовців.
   Жоден учень цієї школи не залишився осторонь благодійної акції. Але особливо відзначився 9-Б. Окрім коштів, що заробили на ярмарку, діти додатково зібрали майже півтори тисячі. Ліна – одна з учениць цього класу та по сумісництву віце-президент шкільного парламенту.  2 роки тому сім’ї дівчини довелося переїхати з окупованого Криму до Дніпропетровська. Каже, скрутну ситуацію колись відчула на собі, тож тепер розуміє, як важливо допомагати іншим.    Батьки школярки вже кілька років займаються благодійністю, і Ліна вирішила взяти з них приклад.
   Подарунки від школярів:  коробки з ліками та смаколиками урочисто передали військовослужбовцям. Кажуть, це для них не просто подарунки, адже увага теж багато чого варта.
   Питну ж воду, яку також придбали на кошти, зароблені дітьми, обіцяють передати бійцям вже за декілька днів.