середа, 13 січня 2016 р.

Дніпропетровськ по-новому.

   Хвиля  перейменувань поглинула наше місто. Більше 3х сотень  вулиць змінили свої назви. Замість проспекту  газети «Правда» – проспект Слобожанський , замість набережної імені  Леніна – Січеславська набережна.
Але питання щодо перейменування головного проспекту міста, залишається відкритим. Тож яку назву отримає проспект Карла Маркса, та як до нововведень ставляться мешканці.
   2016 рік тільки розпочався, а назви вулиць вже почали  змінюватись  зі швидкістю світла. Закон про декомунізацію – викреслив радянське минуле Дніпропетровська. Але питання щодо подальшої долі головного проспекту міста – залишається відкритим. Проспект Карла Маркса й досі носить старе ім’я. Хоча пропозиціі  щодо  нової  назви у комісії по перейменуванню,  вже є.
   Історики зізнаються , змінювати одні прізвища на нові ризиковано. Адже ніхто не знає, що чекатиме на наше місто у майбутньому. Але впевнені, українці повинні знати людей, які присвятили своє життя розвитку нашої країни.    
   Комісія з перейменування вже склала список з новими назвами дніпропетровських вулиць та подали його на розгляд меру. До кінця лютого подальша доля назв остаточно вирішиться! Але поки міський голова не підписав розпорядження, щодо перейменування , головний   проспект міста так і залишатиметься проспектом Карла Маркса.