вівторок, 12 січня 2016 р.

Без черг, швидко і зручно.

   Без черг, швидко і зручно. Так тепер в Дніпропетровську оформлюють закордонні паспорти.
Новий сервіс відповідає всім європейським стандартам. В приміщенні працює Вай-Фай, а черга – електронна.
   Тетяна планує подорож за кордон. Розповідає, хоче відвідати Європу. Проте всіх секретів не видає, то ж країну-мрію називати не поспішає – хвилюється, щоб подорож вийшла вдалою.  Тим паче - вираз, зо тяжіє до русизму! в українській мові має відповідник тим більше, що попереду на жінку чекає оформлення візи та закордонного біометричного паспорту. За останнім Тетяна звернулася до державного сервісного центру. Каже, була приємно здивована легкістю оформлення документу та комфортом обслуговування.
   Сучасний та комфортний, новий паспортний сервіс в Дніпропетровську створили за європейськими стандартами. Тут є Фай-Фай, та навіть дитячий майданчик. Подбали і про те, щоб уникнути черг. Тож в центрі одночасно працюють 12 віконець для прийому документів та 6 кабінок для фотографування.  Як зазначать фахівці сервісу, весь процес обслуговування кожної людини забирає близько 20 хвилин.
   В Дніпропетровську сервіс працює майже 2 місяці. Тож, вже можна говорити про перші результати. Пані Марина, директор філії, розповідає, українці все ще з насторогою ставляться до нового сервісу. Проте з моменту відкриття центру до нього вже звернулося декілька тисяч містян.
   Відрізняється сервіс по-новому від звичних паспортних центрів не тільки комфортом, а і ціною.
   Такий новітній сервісний центр не єдиний в державі. 25 філій вже працюють по  всій Україні.