вівторок, 12 січня 2016 р.

Засніжило.

   У Дніпропетровську на-повну триває боротьба зі снігом.
З шостої ранку озброївшись лопатами комунальники вкотре вийшли розчищати сніг. У таку зимову погоду це для них вже справа звична.
   Сніжити почало з вечора – кучугури ставали все більшими. Тому прибиральна техніка, звітують чиновники, приступила до роботи ще вночі.
   Об’єкти господарської діяльності, тобто житлові будинки, підприємства, учбові та медичні заклади, а ще магазини та комерційні організації згідно правил благоустрою міста мусять прибирати прилеглі території самотужки. За виконанням цього пункту ретельно слідкують спеціальні служби. Їхні інспектори проводять рейди. Якщо сніг лежить – звертаються до керівництва закладів і оформлюють розпорядження з вимогою розчистити території.
   І хоча це розпорядження виглядає як прохання – його невиконання тягне за собою адміністративну відповідальність. А це можливість поповнити скарбничку міського бюджету.
   Тож у місті йде боротьба за чисті вулиці, а як оцінюють ситуацію у дворах.
   Такі погодні умови вносять свої корективи у життя Дніпропетровців. Багато містян говорять, намагаються якнайменше виходити з дому. Комунальники ж прохають водіїв дотримуватися правил парковки та не заважати руху снігоприбиральної техніки.