субота, 5 грудня 2015 р.

“Україна speaking”.

   В 60 країнах світу – англійська мова має статус офіційної. Вона також є лідером серед користувачів Інтернету і саме її називають  головним інструментом навчання сучасності.
Відтепер популяризувати міжнародну мову  серед українців вирішила  і  українська влада. Так за ініціативою Президента наступний -  2016й стане роком англійської мови. За підтримки голови  очільника області, Валентина Резніченка освітні програми діятимуть і на Дніпропетровщині.
   Наразі вже створили національний план дій  програми Україна Спикинг та неурядову ініціативу Гоу Глобал.  В рамках кампанії навчатимуть не тільки пересічних громадян. До стандартів ЄС планують підняти і знання державних посадовців.
   Для вивчення мов будуть використовувати сучасні методи. Зокрема планують  впровадити  показ фільмів  англійською мовою з українськими субтитрами. Деякі кінотеатри на це вже погодилися.
   Навчати по-новому будуть і викладачів міжнародної мови. На безкоштовні курси запрошують вчителів, які бажають підвищити  власний рівень викладання англійської мови.
   Школа з підвищення професійної майстерності вчителів проходитиме у  лютому. Кращі – продовжать навчання та будуть отримувати додаткову фінансову допомогу у розмірі  двох тисяч гривень. Всього планують підготувати 170 викладачів зі всієї України.