четвер, 17 грудня 2015 р.

Справжня казка для особливих.

   Напередодні дня Святого Миколая для дітей з обмеженими фізичними можливостями, багатодітних та малозабезпечених сімей організували свято.
Концерт пройшов у дніпропетровському будинку молоді та юнацтва.
   Дмитрику всього шість років. Він хлопчик з особливими потребами. На концерт прийшов разом з мамою. Жінка говорить, про таке свято дізналася від знайомих та про свій візит не пошкодувала. Ділиться, приємним сюрпризом для синочка став солодкий презент.
   Таке свято для малечі організовують не вперше. Для дітей воно стало вже традиційним. Цьогоріч привітали більше чотирьохсот хлопчиків та дівчат.  Організатори говорять, діти з незахищених соціальних категорій заслуговують на свято та потребують нашої уваги.
Подарувати шматочок щастя  зовсім не складно та дуже приємно, запевняють організатори. Солодкі презенти та яскрава концертна програма - рецепт хорошого настрою та новорічної атмосфери.
   У залі та на сцені сьогодні діти. Зі святом Миколая малечу з особливими потребами привітали творчі колективи палацу молоді та юнацтва. Аліса виступає у складі хореографічного колективу. Разом з друзями вони готують масштабний номер, що символізує єдність держави. Про свято Миколая дівчинка знає не багато, та вона з радістю привітала всіх з цим чудовим днем.
   Гучна музика, танці та співи. Свято Миколая відзначили з розмахом. Організатори говорять, посмішки на дитячих обличчях найкраща винагорода за старання дорослих.