четвер, 17 грудня 2015 р.

І знову вибори.

   В Дніпропетровській обласній раді обирали нове керівництво.
Відтепер  депутатський корпус складають (представляють) сім фракцій. З - них  46 представників від Опоблоку, 25 від українського оюєднання патріотів «УКРОП», 14 – «Блок Петра Порошенка Солідарність», 10 – партія «відродження», 9 - Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Радикальна партія – 8, «Самопоміч» - 8. На початку сесії обрали президіум, секретаріат та лічильну комісію.  Представники демократичної коаліції, а це шість партій в облраді, внесли свою пропозицію щодо обрання нового голови Дніпропетровської облради.
   Кандидатуру підтримали та голосували поіменно прямісінько в сесійній залі. Кожен з депутатів брав бюлетень, заходив у кабінку для голосування, на виході – кидав бюлетень в урну. Рахували голоси теж в залі. За висновками лічильної комісії – за Гліба Пригунова проголосували 68 депутатів.
   Далі обирали першого заступника голови обласної ради. На розгляд внесли кандидатуру представника політичної партії «Відродження» Святослава Олійника. Своє зауваження внесли опозиціонери.
   Після цього фракція Опозиційного блоку покинула зал. Обирали першого заступника без них. Як заявили  представники коаліції – ніяких порушень закону з їхнього боку немає. Більшістю голосів вони підтримали кандидатуру Святослава Олійника.
   На депутатів чекало ще одне голосування – обирали заступника голови обласної ради. Процедура така ж тривала. Голосували поіменно. Результат – заступником голови обласної ради став представник від «Батьківщини» Мгер Куюмчян. Останні питання  на порядку денному – створення та затвердження складу постійних комісій відпрацювали доволі швидко. В цілому новий депутатський корпус до роботи готовий. Запевняють:  співпрацюватимуть з усіма, хто готовий діяти на користь рідного регіону.