вівторок, 29 грудня 2015 р.

Свято кожному.

   Вперше за багато років новорічну ялинку встановили в Амур-нижньодніпровському районі міста. На честь зеленої красуні влаштували справжнє свято з піснями, танцями та дідом морозом.

   Привітати новорічну ялинку  на Амурі прийшов чимало місцевих. І це не дивно, бо ж за останнє десятиліття тут жодного разу не встановлювали різдвяне деревце. Мешканці розповідають, святковий настрій доводилося шукати в інших районах міста. А тепер, коли ялинка з’явилася і на Амурі, долучитися до дійства захотів кожен. Тож, прикрашали дерево всі разом.
   На свято ялинки завітав і мер Дніпропетровська. Він побажав містянам миру та щастя в новому році.
   Далі на гостей чекав концерт. Зі сцени лунали пісні та навіть жива музика. Не обійшлося і без діда мороза, снігуроньки та символу майбутнього року – мавпочки. Участь в концерті взяли і дітлахи. Пані Ольга головує в 56 школі. Розповідає, до свята ялинки готувалися всім навчальним закладом.
   Участь в конкурсі на кращу новорічну прикрасу взяла і Даша.   Дівчина каже, завжди мріяла про те, щоб і до її району прийшов святковий настрій та новорічна казка. Тож, доклала максимум зусиль, щоб перемогти в конкурсі і тепер її іграшка прикрашає головну ялинку Амура.
   Планують, що новорічне дерево на Амурі стоятиме до свята Водохреща. Тож, всі мешканці району встигнуть побачити зелену красуню, а дітлахи досхочу набавитися.