вівторок, 8 грудня 2015 р.

Борги потрібно повертати.

   Дніпроводоканал збирає борги.
Представники підприємства зазначають: завжди готові піти на зустріч городянам у скрутному фінансовому становищі. Наприклад, збільшити строк виплати. Проте, наразі, дві третини боржників – цілком забезпечені люди, які недбало ставляться до оплати комунальних рахунків. Відтак, водоканалівці вдаються до примусового стягнення заборгованостей, аби і надалі мати змогу надавати послуги добросовісним абонентам.
   Однак, примусові стягнення – радикальний захід. Починають роботу із боржниками так звані контролери. Вони навідуються до людей, пояснюють суть проблеми та просять оплатити борг. Якщо 2-3 таких візити не дають результату – звертаються до суду. Боржникам, які ігнорують судове рішення – обмежують водопостачання. Як правило, це спрацьовує, - зазначають представники підприємства. Адже винуватець лишає без води не себе одного – його недбалість завдає незручностей усім жителям будинку.
   У Дніпроводоканалі повідомляють: такі заходи дали результати. До липня цього року борг містян перед підприємством постійно зростав. Тепер же – потроху зменшується. Тож закликають поважати своїх сусідів та себе і оплачувати послугу водопостачання вчасно, а не створювати собі непотрібних проблем.