субота, 12 грудня 2015 р.

Перевірка здоров’я

     У Лікарні імені Мечникова пройшли медогляд більше тридцяти ліквідаторів аварії на  ЧАЕС.  Організовують  його  щорічно
, аби ці чорнобильці без зайвих черг могли пройти необхідний медогляд  та зробити будь-яку діагностику.
     Головний лікар Сергій Риженко вітає всіх, як рідних. Адже багатьох вже знає багато років. Щорічно близько тисячі ліквідаторів аварії на ЧАЕС проходять лікування у клініці Мечникова, де про їхнє здоров’я піклуються кращі фахівці. Близько п’ятисот щорічно проходять медогляд.
     Чорнобильці до такого піклування байдужими теж не залишилися. Для улюблених лікарів  підготували подарунки: грамоти та квіти. Адже за останні майже три десятки років  відмови тут  не знали ні в чому, а звертатися до лікарів доводиться часто.
     Пан Валерій на медогляд до клініки приходить щороку. Сьогодні у планах відвідати невропатолога та зробити кардіограму. До лікарні ходить нечасто, а коли вже  хвороба дає про себе знати.
     Та все ж такі організовані медогляди саме для чорнобильців ліквідатор вважає дуже зручними.
     Валерія Бараннікова останнім часом дуже непокоїть стан власного здоров’я. Раніше проблем не помічав, та роки беруть своє, говорить чоловік.
     Чоловік впевнений – такі медогляди гарна можливість перевірити здоров’я і завчасно попередити можливі хвороби.
     Майже тридцять років тому після трагедії у місті Прип’ять лікарня імені Мечникова була однією з перших, де приймали постраждалих та ліквідаторів аварії. Тож лікарі вважають своїм обов’язком дбати про них і надалі. Сьогодні медогляд приурочили до дня ліквідатора… . Але готові допомагати цим мужнім людям щодня, незалежно від календарної дати - говорять медики.