вівторок, 15 грудня 2015 р.

Даруючи шанс на життя.

   Швейцарія допомагає Україні у лікуванні онкохворих.
Дніпропетровська  четверта міська лікарня отримала від закордонних друзів партію хіміотерапевтичних препаратів. Медики  запевняють: наразі це вкрай необхідно, адже хворих все більшає, а лікувати їх просто нема чим.
   Лікарі б’ють на сполох: останнім часом у Дніпропетровську кількість онкохворих збільшується, зростає і потреба у дорогих медпрепаратах. Допомогти місту забезпечити хворих такими  необхідними ліками взялась Швейцарія. Цих хіміотерапевтичних препаратів вистачить на рік лікування щонайменше вісімдесяти онкохворим.  
   Програма допомоги лікарням Дніпропетровська ефективно діє протягом року. За цей час вже встигли зробити чимало добрих справ – говорить директор міського департаменту охорони здоров’я. За її словами, підтримка Швейцарії дуже важлива, як для нашого міста, так і для України в цілому.
   Закордонні гості раді бути у Дніпропетровську. Говорять – це надзвичайне місто, у якому живуть чудові люди. Яким вони завжди готові допомогти. Благодійники обіцяють й надалі підтримувати дніпропетровські лікарні. Вони розуміють із якими страшними проблемами стикаються люди. Тож воліють хоч якось їм допомогти.