понеділок, 28 грудня 2015 р.

Новорічні солодощі.

   Маленькі переселенці з зони АТО та діти героїв, що захищають нашу країну на фронті, готуються до Нового року. Вчать віршики, наряджають ялинку. А також власноруч  роблять не лише гарні, а й смачні подарунки для своїх близьких.
   Напередодні Нового року для маленьких переселенців та дітей учасників АТО влаштували майстер-клас з виготовлення ласощів із карамелі. Малечу навчили робити багато різноманітних солодких фігур, та звісно ж, символ різдвяних свят - ялинку.
   Кіра робить солодкий льодяник. Говорить, це подарунок для бабусі. Разом з мамою вона завітала на майстер-клас і вже багато чому навчилась.
   Артурчик також навчився робити різноманітні фігурки із карамелі. Говорить, йому дуже сподобалось. Вже зробив ялинку, листочок та багато інших солодощів.
   На майстер-клас хлопчик завітав разом з батьком. Татуся також навчили робити ласощі. Тож тепер обидва хлопці дивуватимуть маму смачними фігурками.
   Викладач майстер-класу говорить: у всіх діточок виходить дуже добре. Кожен зліпив із карамелі все що хотів. Та найбільш популярною сьогодні виявилась ялинка. Це і не дивно, - каже майстриня, - адже на порозі Новий рік, і кожен мріє здивувати своїх близьких, а солодощі - це найкращій подарунок.
   Кожен навчився робити дивовижні солодощі. Своїми першими витворами планують поласувати разом із родиною. А на Новий рік, говорять, вдома зроблять багато льодяників які подарують своїм родичам та друзям.