четвер, 3 грудня 2015 р.

Неспортивні баталії.

   Чемпіонка Європи з волейболу-сидячи вимушена відстоювати своє право у судах – аби встановити пандус у під’їзді будинку, де  мешкає.
А все через невдоволену сусідку, яка нехтує її правом пересуватися з комфортом.
   Про свої медалі  Лариса розповідає з особливою гордістю. У жінки їх більше десятка. Це й не дивно, адже ім’я цієї волейболістки – знають не тільки на батьківщині , а й поза її межами. Після страшної автокатастрофи Лариса Клочкова втратила ногу , але не втратила жаги до життя. Продовжила займатись спортом.
   Але зі справжніми труднощами , жінка зіткнулась не на спортивному майданчику , а у повсякденному житті.
   Проблема пересування у власному будинку – на сьогоднішній день  найголовніша для Лариси. Пандусів у під’їзді немає, то ж власноруч  довелось встановити окремий вихід із квартири , облаштувати  прибудинкову територію та звести  навіс. Закон того вимагає та й так безпечніше. Проте сусідка входити у становище Лариси - відмовляється. Мовляв , новозведена споруда заважає їй жити. 
   Куди жінка не зверталась – усі в один голос стверджували – закон на її боці. Але судові тяганини протягом трьох років не дають Ларисі спокою. Бідкається сусідка, і надалі наполягає на своєму: прибрати навіс.  
   Щоб розібратись у ситуації , ми вирішили  звернутись до сусідки. Але , двері нам вона так і не відчинила. Тож поки що Ларисі Клочковій доводиться бути заручницею власного будинку. Суд першої інстанції вона виграла, а зараз справа за апеляційним. Жінка сподівається , що він остаточно розставить усі крапки над «і».