понеділок, 7 грудня 2015 р.

На навчання з комфортом.


   На навчання з комфортом та головне вчасно.
Районні школи Дніпропетровщини отримали 35 новеньких автобусів. Про безпечне пересування дітлахів подбав очільник області Валентин Резніченко.
   Ключі від омріяного транспорту. Їх під стінами облдержадміністрації отримали двадцять дві районні школи Дніпропетровщини. Лідія Миколаївна директор Вербківського навчального закладу. Говорить, у їхній школі майже п’ятсот дітей. Раніше малечі доводилося прокидатися с самого ранку  аби вчасно встигнути на уроки. Такий подарунок, говорить, стане для них приємним сюрпризом.
   Хтось з нетерпінням чекав на сучасний транспорт, для інших подарунок став не очікуваним. Та всі без винятку задоволені: нові автобуси сільським навчальним закладам вкрай необхідні. В першу чергу, водії поспішили перевірити транспорт.
   На таке оновлення автопарку з місцевого бюджету виділили більше сорока чотирьох мільйонів гривень та ще 5 з обласного. Сучасні автобуси чекають на своїх нових господарів. Тепер дітлахи безпечно та вчасно добиратимуться до своїх навчальних закладів. 
   У сільській місцевості до навчальних закладів дітей розвозять триста вісімдесят автобусів. Та не всі дітлахи ще мають змогу зручно добиратися до школи. Потреба у шкільному транспорті ще не вичерпана: навчальним закладам необхідні ще сімдесят автобусів. В облдержадміністрації обіцяють за два роки проблему вирішити.