понеділок, 14 грудня 2015 р.

Якісні послуги від кваліфікованого маклера.

   Якісні послуги від кваліфікованого маклера – в наш час вже не рідкість.
Асоціація спеціалістів з нерухомості України проводить сертифіковані курси для ріелторських кампаній. За п'ятнадцять років роботи навчання за їхньою програмою пройшло близько трьох тисяч людей. Впродовж тижня більше десятка професіоналів передавали свій досвід дніпропетровським рієлторам.
   Асоціація спеціалістів з нерухомості України діє за підтримки фонду держмайна, міністерства юстицій та комітету по регуляторній політиці і підприємництва. По закінченню курсу та за умов успішної здачі екзамену слухачі отримають свідоцтва, а члени асоціації сертифікати.
   Слухачі курсу від навчання залишилися задоволені. Пан В’ячеслав займається нерухомістю вже більше десяти років говорить, такі заняття допомагають розвиватися свій професійний рівень. Кожного дня тут він вивчав щось нове та корисне. Чоловік говорить, для нього сертифікат курсу це – відповідальність.   
   Загалом за останній місяць до Асоціації спеціалістів з нерухомості України вступило близько сорока підприємців Дніпропетровська та області. Таким чином з кожним днем ринок нерухомості поповнюється новими кваліфікованими кадрами.