понеділок, 28 грудня 2015 р.

Хенд-мейд подарунки.

   Святкові прикраси, смаколики та валянки. Дніпропетровці знайшли альтернативу магазинним подарункам та створюють унікальні презенти - своїми руками. Задля цього навіть спеціальні майстер-класи та виставки влаштовують.
   Маленькі та великі, смачні та блискучі. Такі різні і такі бажані... - подарунки. Щороку українці витрачають тисячі гривень на новорічні  презенти для своїх рідних та друзів. Бо ж обмін подарунками - одна з найулюбленіших традицій. І ні економічна криза, ні політичний неспокій- не можуть цього змінити.  Та деякі містяни від купівлі магазинних подарунків все ж таки вирішили відмовитися. Кажуть, презент  створений власноруч і дарувати приємніше, і запам’ятовується він більше. Ольга, наприклад, приготув ала усім своїм близьким особливі іграшки.
   Хенд-мейд подарунки це новий тренд.  Деякі з майстрів створюють унікальні презенти не тільки  для своїх друзів –  влаштовують виставки, та майстер-класи для всіх охочих.
   Пані Марина виготовляє  різдвяні віночки з виноградної лози. Каже, її вироби відповідають всім українським традиціям. Та приносять щастя в дім власника. Майстриня розкриває секрети творчості.
   А ось пані Лариса створює яскраві та зручні валянки.  Тож, вже знає, чим здивує рідних під новий рік. Розповідає, кожна пара неповторна.
   Створювати подарунки своїми руками в Дніпропетровську вчать всіх охочих - задля цього проводять спеціальні майстер-класи. А найпопулярнішим є майстер-клас з декупажу.
   Пані Ольга розповідає, навчитися техніці не складно. Робота складається з чотирьох етапів. Перший - на основу, якою може слугувати дерев’яна, дсп, металева або навіть скляна поверхня наносимо ґрунтовку. Для цього використовуємо білу акрилову фарбу. Даємо підсохнути. Потім – прикладаємо до основи заздалегідь обрані малюнки, вирізані зі звичайних  серветок або тоненького паперу та закріплюємо спеціальним клеєм для декупажу (його можна знайти в магазинах канцтоварів). А далі – на ваш смак. Можна блискітками присипати, або штучним снігом. До речі – його з легкістю може замінити звичайна зубна паста білого кольору.
Тож, створити святковий настрій та новорічний презент своїм близьким просто. Треба лише докласти трішки зусиль. Досвід дніпропетровців доводить –  яскраві та цікаві презенти можна зробити власноруч.  І тоді – подарунок вже точно запам’ятається надовго.