вівторок, 29 грудня 2015 р.

Губернатор звітує.

   Очільник області – Валентин Резніченко перед новим роком вирішив особисто відповісти на всі питання журналістів. Зазвичай не охочий  до публічності голова облдержадміністрації цього разу знайшов час та поділився власними думками щодо проблемних питань регіону.
   Валентин Резніченко розпочав зустріч з журналістами зі знайомства з  власною командою. Ще раз представив всіх своїх радників та заступників і зазначив, те що наш регіон опинився на першому місці за темпами економічного розвитку та нагорода, яку отримав в кабміні від президента  – результат їхньої спільної праці.
   Потім голова ОДА поділився, які плани поки не вдалося реалізувати. Це і не повна територіальна децентралізація, і невелика кількість відремонтованих доріг, а ще справа так і не дійшла до будівництва соціального житла. І хоча регіон зміг цьогоріч придбати аж дев’яносто квартир, а це найкращий результат в Україні, вважає, що це капля в морі і попереду ще багато роботи.
   Торкнулися журналісти і питання політичної ситуації в регіоні. В першу чергу їх цікавило, як ставиться Валентин Резніченко до відсутністі затвердженого бюджету у Дніпропетровську та Новомосковську. А ще як оцінює роботу команди   дніпропетровського міського голови. На це очільник області відповів, що ситуація його дійсно непокоїть але  безпосередньо впливати на становище він права не має.
   Дав відповіді Валентин Резніченко і на особисті запитання, деякі з них зачитав з фейсбуку. Так ось, житло має зйомне, машини власні і все це чітко зазначено в його декларації. А ще, поділився, що забажає на новий рік.
   А на новий рік забажає, щоб діти не хворіли, а в країні, нарешті, був мир та спокій.