субота, 5 грудня 2015 р.

Покликані допомагати.

   На передодні  Міжнародного дня волонтерів, який світ відзначає 5 грудня, у лікарні імені Мечникова влаштували справжнє свято.
Тут привітали жінок, що вже більше півтора роки ставлять бійців на ноги та пліч о пліч з лікарями рятують сотні життів.
   Знайти теплі речі, медичні препарати чи просто допомогти добрим словом в цьому вони завжди перші. Дніпропетровські волонтери продовжують допомагати пораненим. Ці тендітні молоді жінки щодня піклуються про бійців. Пані Ірина допомагає хлопцям вже понад рік. Говорить, підтримати порадою, добрим словом та підняти бойовий дух, це далеко не вся робота  волонтера.
   Дениса евакуювали з донецької області 5 місяців тому. У лікарні чоловіка поставили  на ноги досвідчені медики, а ось гарним настроєм та необхідними медичними препаратами  забезпечили волонтери. Боєць говорить переоцінити їхню роботу надзвичайно складно, адже ці дівчата стали для них майже рідними.
   На ряду з лікарями ці тендітні жінки стоять на сторожі здоров’я та благополуччя бійців. Для  волонтерів слова вдячності, квіти та солодкі подарунки до свята підготував  персонал лікарні та їхні підопічні.
   День волонтера у лікарі імені Мечникова святкують вперше. Медичний форпост країни вдячний дівчатам за їхню роботу. Моральна підтримка, говорять, не менш важлива ані ж  робота медиків .
   Півтора роки тому волонтерів у лікарні ім. Мечникова було більше двадцяти та сьогодні їх лишилося всього троє. Жінки сподіваються, що вже зовсім скоро і їхня допомога лікарні не знадобиться.