вівторок, 15 грудня 2015 р.

Символ Нового року у Дніпропетровську.

   30 видів тварин з п’яти континентів світу. Така масштабну виставка незабаром відкриється уДніпропетровському парку Глоби.
Вже цієї зими містяни зможуть не лише помилуватися екзотичними звірами, а й потримати пухнастих у руках. Організатори виставки говорять, усі тварини зовсім не агресивні. Доглядати за ними дозволяють навіть дітям. До відкриття готують справжнє шоу з яскравою ляльковою ходою.
   Головним персонажем виставки стане живий символ 2016ого.  Це Карликова мавпочка родом з Бразилії, яку напередодні Нового року придбали у розпліднику. Тваринці вже чотири роки та імені вона й досі не має. Тож організатори виставки пропонують відвідувачам спільними зусиллями обрати ім.я для  звірятка.
   Доглядати за пухнастиком говорять, не складно. У їжі мавпочка не вибаглива. Полюбляє насіння кабака, а ось до бананів лишилася байдужою. З теплом та турботою вона швидко звикне до нових умов життя, говорять спеціалісти.
   Такий контактний зоопарк один на всю Україну.  Тут мешкають близько ста п’ятдесяти тварин. Побачити їх може кожен бажаючий. З 19 грудня виставка  працюватиме з 10 - ї години ранку і до останнього відвідувача у Дніпропетровському парку Глоби.