середа, 30 грудня 2015 р.

Новий рік без ризику для здоров’я.

   Що містянам свято то медикам робота. Надмірне вживання алкоголю та жирної їжі не рідко призводить до неприємних наслідків. Медики та надзвичайники в один голос говорять  - безпека понад усе.
   Новий рік без ризику для здоров’я. Спланувати таке свято складно, але можливо. Медики пояснюють  в першу чергу, перед застіллям варто правильно оцінити свої бажання та можливості. Їсти вночі шкідливо, тож лікарі радять обмежити свій раціон лише легкою їжею.    Страв на новий рік готують чимало та зїсти все за одну ніч не вдається. Тому в першу чергу  радять, ще у магазині обовязково зветрати увагу на строк придатності, а ось купувати продукти на стихійних ринках, говорять не бажано.
   А ось, щодо спиртних напоїв медики говорять, вживати алкоголь потрібно обережно та в жодному разі, впродовж свята не знижувати градус міцності. Також погано можуть закінчитися експерименти зі спиртним на голодний шлунок. Перед вживанням алкоголю лікарі рекомендують добре поїсти, бажано калорійну їжу.
   Гарного настрою у новорічну ніч додають й головні атрибути свята. Ялинкою та різнокольоровими вогниками оселю прикрашають майже всі українці. Та ці прикраси таять у собі чимало небезпеки. МНСники говорять, зеленя красуня це не лише основний символ    Нового року, а й першочергова небезпека у домі. Надзвичайники попереджають, ялинка може стати причиною пожежі. Спалахує вона дуже швидко. Вогонь від зеленої поглинає квартиру всього за шість хвилин, говорять МНСники. Тож варто пам’ятати. Встановлювати новорічне дерево біля легкозаймистих предметів та користуватися не сертифікованими гірляндами категорично заборонено.
   Користуватися бенгальськими вогнями у домі також не рекомендують, а ось що стосується петард та традиційного салюту його цього річ й зовсім заборонили. За рішенням міської влади використання феєрверку у Дніпропетровську загрожує адміністративною відповідальністю.
Тож аби Новорічні свята пройшли не лише весело, а й без жодних наслідків слід пам’ятати ці прості правила. Щасливого нового року та безпечних свят вам бажає й команда 51-го.