субота, 12 грудня 2015 р.

Судї пропонують ЗМИ вести діалог

     Суд стає відкритим? ЗМІ та громадськість Дніпропетровська до спільного діалогу запросив виконуючий обов’язки голови Кіровського районного суду. Що з цього вийшло та, чи правда українська Феміда стане ближчою до народу?
     Познайомитися та налагодити комунікацію зі ЗМІ вирішили і служителі Феміди напередодні обрання нового голови суду. Задля цього і зустріч спеціальну організували.  Пообіцяли максимально сприяти висвітленню перебігу засідань, щоправда в разі подання журналістами відповідних клопотань заздалегідь. А також надавати спеціальні консультації з приводу діяльності ЗМІ.  Говорив новопризначений  суддя-спікер, який за сумісництвом є і виконувачем обов’язки голови суду.
     Кировским судом утверждено  коммуникационную стратегию суда и план мероприятий. В нале этого пути мы хотели бы определиться с кругом СМИ и познакомиться. Представить себя, чтоб случае возникновении вопросов вы знали к ком обращаться.
     На зустріч завітали і представники громадськості. Вони, зокрема висловили бажання бути присутніми під час обрання нового голови суду 15-го грудня. Прийшли також  і мешканці Кіровського району. Щоправда не знайомитися з суддею, а висловити недовіру. На їхню думку, представник Феміди був упередженим, коли виносив постанову за їхніми справами.
     Суддя назвав такий виступ жінки провокацію. Та заявив, що при ухваленні рішення, керувався виключно Законами України.
     Представники Кіровського суду пообіцяли і надалі підтримувати комунікацію зі ЗМІ та бути відкритими. А чи було це бажання щирим або є лише піар-акцією напередодні майбутніх виборів голови суду – покаже час та відгуки громадян.