вівторок, 8 грудня 2015 р.

Шпигуни у великому місті.

   10 грудня за підтримки  облдержадміністрації пройде 5-й благодійний студентський бал, де учні  з різних вишів Дніпропетровська перетворяться на справжніх джеймс-бондів та їх чарівних супутниць.
   Коли ці , на перший погляд ,звичайні студенти ступають на паркет , то одразу  перетворюються на хоробрих  Джеймс Бондів  та їх чарівних супутниць.
   Ганна та Стас у минулому професійні танцюристи. У благодійному балі взяти участь вирішили випадково. Познайомились з легкої руки друзів один з одним на паркеті. І одразу ж зрозуміли  – танцюватимуть тільки разом.
   Цього року у  благодійному студентському балі візьмуть участь близько 1000 молодих людей з різних вишів Дніпропетровська. Хореограф та постановник Ганна Лацис зізнається , вже другий рік поспіль ставить танцювальні номери для студентів. Але цього року в неї особливі учні. Працювати з ними не тільки легко, а й приємно. Студенти розуміють її із півслова, тому й результат стовідсотковий.
   П’ять років поспіль благодійний студентський бал проводять за підтримки Дніпропетровської обласної адміністрації. Кожного року захід проходить під відповідною тематикою. 2015-й - не виняток. Перепусткою на бал стане смокінг та вбрання епохи «Бондіани».
   Усі вилучені кошти торік  відправили бійцям у зону АТО. Цього року студенти допомагатимуть онкохворим.  А організатори впевнені, що до заходу долучаться не тільки молодь, а й усі бажаючі,  небайдужі до чужого болю.