вівторок, 15 грудня 2015 р.

П’ять гривень за проїзд.

   Дніпропетровські пасажири, що користуються маршрутом номер 58 вимагають проїзд саме за таким тарифом.
Містяни написали лист – звернення до дніпропетровського департаменту транспорту з проханням підняти плату за проїзд аби і зовсім на лишитися зручного маршруту. Вже зібрали близько двохсот підписів від городян.
   Пан Костянтин працює у транспортній сфері вже близько двадцяти років. Саме з його легкої руки міський маршрут номер 58 знову відновив свою роботу. Маршрут запускали неодноразово та потім знову  закривали. Мовляв  не вигідно. Та ось вже майже рік він працює безперебійно. Все б нічого та після того, як тариф опустили до 4 гривень водії працюють у збиток.
   Загалом по маршруту курсує 4 машини. За день пасажирообіг кожної близько трьохсот людей. Перевізники говорять прибутку від 58 – го маршруту вони майже не мають. Половина виручки йде на бензин, іншу частину витрачають на обслуговування транспорту. Великий плин кадрів також не грає на руку перевізникам. Тож вони сподіваються лише на сумління пасажирів. 
   Закрити маршрут чи підняти плату за проїзд –перед таким вибором стоїть перевізник. Та відмовитися від 58 – го городяни не готові. Протяжність маршруту «Лівобережний - Західний»тринадцять з половиною кілометрів. Наразі водії просять департамент транспорту переглянути маршрут та його цінову політику аби городяни могли зручно добиратися до місця призначення, а перевізники не працювали у збиток.