середа, 16 грудня 2015 р.

Світло миру.

   Українські скаути привезли в Дніпропетровськ святий вогонь. З Віфлеєму через Австрію та Польщу  вогонь дістався і України.
   Молитвою за Україну та з надією на краще в Дніпропетровську зустрічали святий Віфлеемський вогонь. До міста його привезла ця тендітна дівчина на ім’я Катерина. Та серед скаутів її називають Горобець. Обирати собі лісове ім’я одна з найпопулярніших традицій організації. Кожен скаут таким чином, віддає дань природі та отримує свій власний талісман.
   Щороку скаути беруть участь в естафеті добра –  передають Віфлеємський вогонь всім світом. В Дніпропетровськ святий вогонь привезла саме Катерина. Розповідає, більше всього боялася, що полум.я дорогою згасне.
   Всесвітня скаутська естафета передачі Віфлеємського вогню існує вже більше п’ятдесяти років. І національна організація скаутів України завжди активно бере в ньому участь. А враховуючи останні події в нашій державі, така акція миру набуває особливого сенсу.
   Отримати святий вогонь і собі міг кожен охочий.  Організатори акції подбали про те, щоб якнайбільше людей долучилися до заходу. Завітали за вогником і особливі гості. Пан Ігор пройшов Іловайський котел, зараз перебуває на лікуванні. Разом зі своєю дружиною, волонтеркою, вони сподіваються, що Віфлеємське світло принесе Україні мир.
   За традицією вогником з Віфлеєму потрібно ділитися, передавати його рідним та друзям, а також  обов’язково підтримувати світло аж до Різдва Христового.