понеділок, 14 грудня 2015 р.

Вірусні захворювання атакують.

   Фахівці фіксують збільшення кількості хворих на грип та ГРВІ у регіоні.
Вакцинацію пройшли менше відсотка жителів Дніпропетровщини, чим небезпечна така недбалість, та скільки людей вже відчули на собі перші прояви хвороби?
   Тільки за останній тиждень до медиків Дніпропетровщини звернулися більше п’ятнадцяти тисяч хворих на грип та ГРВІ. Це майже на тисячу більше ніж торік.
   Причина в тому, говорять фахівці, що вакцинацію пройшло дуже мало людей – менше двадцяти шести тисяч жителів області,  що не перевищує навіть одного  відсотка населення. Для  категорій, які проходять процедуру щеплення обов’язково і за рахунок місцевих бюджетів – цьогоріч виділили лише половину коштів. А ті, хто приходять за власним бажанням у черги не вишикуються.
   Лікарі кажуть, крім вакцинації не можна забувати і про профілактику захворювань. Такі прості речі, як миття рук, вологе прибирання та провітрювання приміщень, ватно-марлеві пов’язки в громадських місцях, повноцінне харчування та відпочинок – зменшать ризик підхопити вірус. Якщо ж хвороба дасть про себе знати – обов’язково звертатися до медиків і не займатися самолікуванням.