понеділок, 28 грудня 2015 р.

Битва за життя.

   Дівчина боєць – Яна Зінкевич у свої двадцять років врятувала сотні життів. На передовій вона заснувала медичний батальйон «Госпітал'єри». Та від нещасть ніхто не застрахований.
П’ятого грудня на Дніпропетровщині дівчина потрапила у ДТП. На слизькій трасі авто Яни злетіло з дороги та перевернулося щонайменше сім разів. З численними травмами дівчину доставили до лікарні імені Мечникова. Тут їй надали першу невідкладну допомогу та на операцію відправили за кордон.
   Страшна аварія розділила  життя Яни на до та після. У ДТП на Дніпропетровщині вона зазнала тяжких поранень. Перелом хребта, ребер, ключиці та численні забої. Медики говорять, у 95-ти відсотках випадків такі травми не сумісні з життям. Але вона вижила. У лікарні імені Мечникова куди Яну доставили у перші години після аварії, лікарі зробили все можливе аби врятувати дівчину. Після цього її передали у руки ізраїльких лікарів.
   За сім годин у операційній, три бригади хірургів та один з кращих лікарів – спинальників зробили справжнє диво. Хірургічне втручання дало свої результати. Вже на третій день після операції Яна вперше після аварії підвелася та сіла. Ще не сміливо та перемагаючи страшний біль, але вона довела – немає нічого неможливого. Та найбільшою перемогою для дівчини стала прогулянка на свіжому повітрі.
   Медики говорять, зараз найважливіше для Яни це підтримка. А її дівчина відчуває від патріотів з усього світу. Вона отримала електронні послання з Америки, Канади, Бразилії, Африки та Росії.  Нараз ця юна патріотка та очільниця медичної служби, стала символом боротьби.
   Наразі робити будь які прогнози за рано. Попереду у дівчини ще довгий шлях реабілітації закордоном. Та лікарі впевненні вона зможе підвестися на ноги – Коли? це лише питання часу.