понеділок, 28 грудня 2015 р.

До сесійної зали у військовій формі.

   Неділя – вихідний день для депутатів, тож зазвичай, в стінах міськради пусто. Та не цього разу. Приміщення за лічені хвилини заповнюють гості у військовій формі та в спортивних костюмах.
Вчитися депутатському фаху до стін міської ради Дніпропетровська прийшли бійці Правого Сектору, а також учасники цивільного корпусу Азов. Ціль проекту проста, але дуже важлива.
   Роботу слухачі курсу молодого депутата розпочинають в конференц-залі. Обговорюють важливі питання – проблеми добровольчих батальйонів, соціальну сферу та корупцію . Не забувають і про долю справжніх депутатів.
   В дискусії бере участь і Мирослав. Хлопець пройшов Піски, воював в районі сумнозвісного Донецького аеропорту. Зараз перебуває у відпустці. Проте відпочинок – то ненадовго. Вже у січні планує повернутися на позиції. А зараз пробує себе у ролі депутата. І одразу коментує можливе перейменування міста.
   Після дискусії навідуються і до кабінету мера Дніпропетровська. Щоправда, на місці його не зустріли. Бо, неділя – день вихідний. Тож, далі прямують до сесійної зали. Тут все, по- справжньому. Роботу починають з гімну України.
   Місце в сесійні залі зайняв і Денис. Каже, був би не проти стати депутатом. Вже має на думці декілька соціальних проектів, які потребують втілення. Проте, впевнений, доля справжнього чесного депутата, який піклується про своїх людей –  нелегка. Тож, до можливості тиснути на завітні кнопки та голосувати системою Рада ставиться з відповідальністю. 
   Тим часом молоді депутати в сесійній залі продовжили обговорення, та до обіду, як справжні народні обранці розійшлися. А в міськраді ж говорять, школу молодого політика провели не в останнє. Таке знайомство з депутатством має всі шанси стати доброю традицією Дніпропетровська.