понеділок, 21 грудня 2015 р.

Звіт облдержадміністрації

     Щопонеділка  посадовці облдержадміністрації  звітують про  свою роботу.   Та цього тижня поділилися здобутками за весь минулий рік.
Що вже встигли зробити і чого очікувати далі – подробиці у наступному матеріалі.
     Швидкість, ефективність, результат – ось три основні вимоги, які очільник області Валентин Резніченко поставив перед працівниками Дніпропетровської облдержадміністрації. Тепер команда звітує: за рік відремонтували дев’ять котелень, проклали тридцять два водоводи, відремонтували двадцять п’ять медзакладів та двадцять чотири заклади освіти. А ще – відновили кілометри доріг.
     Розбудовувати інфраструктуру регіону  посадовці  продовжать і в 2016-му.  Адже матимуть більше фінансів на місцях.  На додаткові кошти регіон може розраховувати завдяки децентралізації. Цей процес Дніпропетровщина розпочала раніше за всіх, і вже утворено 16 об’єднаних громад.
     Які напрямки регіону розвивати в першу чергу та скільки коштів потрібно на їхню реалізацію? Радник голови ОДА  говорить -  із пріорітетами визначилися  разом із громадськими активістами під час стратегічної сесії. Тепер  8 запропонованих ініціатив разом втілюватимуть у життя.
     Також звітують про   зростання промисловості, оздоровлення економіки регіону, збільшеня кількості інвестицій. А також про оборону області та допомогу воїнам АТО. Загалом річний звіт  роботи облдержадмністрації ілюструють 30 слайдів.   Юрій Голик підкреслює, за цей рік зроблено було багато, та це лише маленькі кроки для покращення життя мешканців регіону, і обіцяє – далі буде.