понеділок, 21 грудня 2015 р.

У гості до малечі

     У гості до малечі. Працівники лікарні ім. Мечникова завітали до одного з дитячих будинків Дніпропетровська.
Медики провели черговий огляд та побавились з дітлахами. А головний лікар став хрещеним батьком для одного з хворих хлопчиків, якому він подарував шанс на повноцінне життя.
     Микитка тихенько лежить на руках у свого хрещеного батька. Ним став головний лікар – Сергій Риженко. Для малюка він не лише духовний наставник, а справжній янгол-охоронець. У хлопчика велике розщеплення губи. Але  завдяки хірургічному втручанню отримав шанс на повноцінне життя.
     Хрещеною мамою для Микитки стала головна лікарка дитячого будинку. Жінка  розповідає, традицію хрестити малюків започаткували шість років тому. Адже в житті кожної людини має бути наставник – впевнені у дитбудинку. Тож напередодні новорічних свят кожна сирітка знаходить своїх духовних батьків.
     Також лікарі провели медогляд вихованців дитбудинку. Сирітки, які тут проживають,  зовсім маленькі, віком до чотирьох рочків. У кожного своя сумна історія та хвороба. Але всі вони наполегливо борються за життя – говорять медики.
     Таких дітей всиновлюють не часто, – говорить лікарка дитбудинку – але все ж у нашій країні ще залишись небайдужі люди, які приймають цих немовлят до своєї родини. Тож жінка сподівається, що всі сирітки знайдуть свій власний дім.