вівторок, 22 грудня 2015 р.

Безпринципні злодії.

   У Дніпропетровську побільшало крадіжок та випадків вандалізму на кладовищах. Невідомо куди зникають і пам’ятники, і таблички, а страждають від цього родичі померлих.
Адже це не тільки неприємно - відновлювати вкрадене ще й зовсім не дешево.
   Куди зникають надмогильні плити? У міської ритуальної служби відповідь на це питання Є?. Директор підприємства говорить, крадіжки пов’язані з приватними фірмами, які таким чином просто економлять на матеріалах.
   Аби вирішити проблему представники Ритуальної служби неодноразово зверталися до правоохоронців та прохали допомоги у представників профільного департаменту міської ради. Писали купу звернень та спільними зусиллями затримати вдалося лише кілька зловмисників – говорить Валерій Литвиненко. Експериментально випробували на території одного з кладовищ і захист приватної охоронної структури.
   Аби розпрощатися з крадіями представники комунального підприємства хочуть, аби охороною кладовищ всерйоз займалися завжди і вже муніципальна гвардія.
   Ще убезпечити кладовища від крадіїв, на думку фахівців, може огорожа. А ось зараз, скаржиться Валерій Литвиненко, вона є лише частково на семи з двадцяти чотирьох цвинтарів, що знаходяться на балансі Дніпропетровська. Тим часом, крім надмогильних плит крадуть і таблички, якими не нехтують пункти прийому металу, та навіть штучні квіти й вінки.        Представники ж комунального підприємства «Ритуальна служба» просять родичів померлих бути пильними. Помітивши відсутність бодай навіть частини надмогильної споруди відразу ж звертатися до керівництва кладовища. Аби вони знали про всі крадіжки та ініціювали пошук злочинців.