середа, 2 грудня 2015 р.

З чистого аркуша.

   У Дніпропетровську презентували проект нової конституції від імені громадян.
Створили його за народної ініціативи яку підтримали не менше трьох мільйонів українців.
   Представники шістьох громадських організацій об’їхали чи не усю країну. Західна та центральна Україна вже позаду на черзі Схід.  Головна мета зустрічей – це перезавантаження влади. Залатати державу не виходить, тож варто перейти до капітальних змін, говорять спеціалісти. Почати планують з конституції.
   Жваві обговорення  змін до конституції не вщухають вже більше року.  В частині децентралізації президент України Петро Порошенко ініціював поправки до головного закону держави. До кінця року парламент має прийняти чи відхилити це рішення. Та громадські організації наполягають, право переписати конституцію варто передати простим українцям. 
   А ось думки дніпропетровців з цього приводу розділилися. Одні підтримують ініціативу активістів та вважають народ основоположником Конституції. Інші ж навпаки воліють залишити це право за владою.
   Зрозумілий, справедливий, короткий але змістовний документ. Саме таким на думку активістів має бути головний закон держави. Для українців конституція має стати  гордістю та  своєрідним символом країни.