пʼятниця, 18 грудня 2015 р.

Там де починається життя.

   Відтепер аби отримати свідоцтво про народження дитини  батькам не треба спеціально йти до РАГСу.
Маленькі дніпропетровці  залишають пологовий будинок  маючи свій перший документ. В обласному центрі такою послугою вже скористалося дванадцять сімей.
   Свій перший у житті документ отримала й ось ця крихітка. Маленька Мілана безтурботно дрімає у мами на руках. Вже зовсім скоро дівчинка поїде додому та спочатку працівники мед закладу вручають батькові свідоцтво про народження доньки.
   У сім’ї Доманських це вже друга дитина. Пані Наталя говорить, документи старшої донечки Поліни, зібрати було не просто. Жінка згадує, простояла в черзі більше чотирьох годин. Наталя говорить, зараз все набагато простіше. За таке нововведення жінка вдячна.
   Такий спрощений варіант отримання свідоцтв про народження започаткували у Дніпропетровському обласному перинатальному центрі. Згідно з графіком усі необхідні документи для реєстрації  збиратимуть безпосередньо у центрі. Подати заяву на свідоцтво батьки зможуть щопонеділка та четверга. Та вже наступного дня малеча отримає свої документи.
   Зекономлений час та гроші батьки зможуть витратити на свою малечу. Перші дванадцять сімей, які скористалися цією послугою вже збираються додому, а лікарі центру чекають на чергове поповнення.