вівторок, 8 грудня 2015 р.

Все краще діточкам.

   Все краще діточкам. Нові спортивні майданчики, іграшки та меблі. Сучасний та комфортний садочок відкрили для малечі у селі Сурсько-Литовське.

   Справжній концерт влаштували в дитячому садочку «Мальвіна». Вже давно малеча села Сурсько-Литовське чекала на відкриття цього дошкільного закладу.  І ось, нарешті, садок відбудували та запросили гостей. Діточки співають пісень та танцюють, а батьки захоплююче розповідають, новий садочок перевершив їх сподівання.
   Дитячий садок «Мальвіна» в Сурсько-Литовському селі працює більше 50 років. На капітальний ремонт він чекав вже давно.  За ініціативою голови Дніпропетровської облдержадміністрації, Валентина Резніченка садочок нарешті відремонтували. З бюджету Дніпропетровщини на це виділили 1 мільйон гривень.
   Завідуюча дитячим садком, пані Олена, розповідає, місткість закладу стала більшою. Адже під час ремонту, старі зали переобладнали. Щоправда пожертвувати довелося музичною залою, та замість неї відкрили ще одну кімнату для відпочинку. Тож тепер в дитячому садочку зможе навчатися близько 60 дітей.  Групи розподілять  за віком.
   За свідченнями обласних чиновників тепер в селищі Сурсько-Литовське абсолютно всі діти матимуть  можливість відвідувати дошкільні заклади. Також обласна влада анонсувала проекти майбутнього року та назвала бюджет 2016-го соціально-орієнтованим. Першочергову увагу  приділятимуть навчальним та лікувальним закладам.